Hakkımızda

Adesan kurulduğu 2010 yılından beri İvedik Organize Sanayi bölgesinde, Madencilik ve Taş Ocağı işletmeciliği, tüm kazı, delme ve patlatma gerektiren inşaat faaliyetlerinde kullanılan Hidrolik Pnömatik Delici Makinelerinin her türlü bakımı, onarımı, yedek parça imalatı ve satış ünvanı ile Ankara’da faaliyet göstermektedir.

26 Yıllık tecrübesi ve her bir konusunda uzman çalışanları ile, 2016 yılında ithalat ve ihracat alanında da yerini almış, sektördeki başarılarına yenilerini eklemiştir. Orta ölçekli bir şirket olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri, daimi kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

“Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Adesan, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin gösterdiği yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir…